Помер журналіст, на якого напали та жорстоко побили у Черкасах

Журналіст помер, не виходячи з коми.

Помер журналіст, на якого напали та жорстоко побили у Черкасах
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У ніч на 20 червня помер черкаський журналіст Вадим Комаров, якого побили в центрі Черкас 4 травня. Журналіст помер, не виходячи з коми.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко в Facebook.

Loading...

Єдиною версією замаху, а тепер вже і вбивства, вважається саме професійна діяльність Вадима Комарова, зазначив Томіленко.

“З моменту нападу Вадим був без свідомості, перебував у стані коми. Єдина версія замаху, а тепер вже і вбивства, яку поділяють черкаські журналісти – саме професійна діяльність Вадима Комарова. Він був незручним для багатьох місцевих політиків. Ставив незручні запитання про корупцію в Черкасах, піднімав резонансні теми”, – написав він.

За словами голови Національної спілки журналістів, вони продовжують наполягати на проведенні спеціальних парламентських слухань з питань фізичної безпеки журналістів і свободи слова.

“Продовжуємо вимагати реальної, а не декларативної, захисту прав українських журналістів! Чергове вбивство журналіста в Україні. Після демонстративно вбитого в центрі Києва Павла Шеремета, сумний список поповнюється новим прізвищем”, – заявив Томіленко.

Убивство українського журналіста….Сьогодні уночі помер черкаський журналіст Вадим Комаров, жорстоко побитий у центрі…

Gepostet von Sergiy Tomilenko am Mittwoch, 19. Juni 2019

Нагадаємо, у Черкасах скоєно замах на відомого журналіста і видеоблогера Вадима Комарова — в суботу, 4 травня, в центрі міста йому проломили череп.

Джерело: Народна Правда
загрузка...