Актори, коміки, спортсмени: “Слуга народу” розкрила повний список своїх мажоритарників

Опубліковані списки мажоритарників від "Слуги народу".

Актори, коміки, спортсмени: “Слуга народу” розкрила повний список своїх мажоритарників
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У п’ятницю, 21 червня, партія “Слуга народу” показала своїх кандидатів по мажоритарних округах у Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Чернівецькій, Чернігівській, Запорізькій, Миколаївській, Кіровоградській, Львівській, Донецькій, Одеській, Луганській та Київській областях.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, списки оприлюднені на сторінці “Слуга народу” у Facebook.

Loading...

Партія “Слуга народу” почала публікувати список своїх кандидатів у мажоритарних округах. Оприлюднені кандидати в 13 областях.

Кандидатів представляють по областях. Станом на 20:00 вже є списки по Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Чернівецькій, Чернігівській, Запорізькій, Миколаївській, Кіровоградській, Львівській, Донецькій, Одеській, Луганській та Київській областях.

Вінницька область:

 № 11 – Пашковський Максим Ігорович

№ 12 – Драбовський Анатолій Григорович

№ 13 – Максименко Юрій Володимирович

№ 14 – Борзова Ірина Наумівна

№ 15 – Пращук Віталій Юрійович

№ 16 – Томляк Таїса Сергіївна

№ 17 – Коваль Олександр Леонідович

№ 18 – Довгань Павло Олегович

Донецька область:

№ 45 – Кюрджиєв Георгій Тимофійович

№ 46 – Вощанов Родіон Ігорович

№ 47 – Патлачук Василь Никифорович

№ 48 – Васілі Євген Ігорович

№ 49 – Сівохо Сергій Анатолійович

№ 50 – Романцова Тетяна Володимирівна

№ 51 – Радченко Дмитро Андрійович

№ 52 – Губа Сергій Васильович

№ 57 – Салгалов Вячеслав Сергійович

№ 58 – Романюк Віктор Валерійович

№ 59 – Цибань Наталія Володимирівна

№ 60 – Безуглий Олександр Миколайович

Житомирська область:

№ 62 – Герасименко Ігор Леонідович

№ 63 – Кицак Богдан Вікторович

№ 64 – Сігачов Вячеслав Валерійович

№ 65 – Костюк Дмитро Сергійович

№ 66 – Грищенко Тетяна Миколаївна

№ 67 – Кузьміних Сергій Володимирович

Закарпатська область:

№68 – Пекарь Олександр Вікторович

№69 – Токар Едгар Володимирович

№70 – Лаба Михайло Михайлович

№71 – Грабар Сергій Володимирович

№72 – Носа Вадим Іванович

№73 – Маргітич Іван Володимирович

Запорізька область:

№ 74 – Касай Геннадій Олександрович

№ 75 – Соха Роман Васильович

№ 76 – Шевченко Євгеній Володимирович

№ 77 – Штепа Сергій Сергійович

№ 78 – Боговін Віталій Вікторович

№ 79 – Яцик Юлія Григорівна

№ 80 – Гладкий Дмитро Вікторович

№ 81 – Мельник Павло Вікторович

№ 82 – Нікітіна Марина Вікторівна

Київська область:

№ 90 – Нестерчук Юрій Вікторович

№ 91 – Дунда Олег Андрійович

№ 92 – Колюх Валерій Вікторович

№ 93 – Скороход Анна Костянтинівна

№ 94 – Дубінський Олександр Анатолійович

№ 95 – Горобець Олександр Сергійович

№ 96 – Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна

№ 97 – Галушко Микола Леонідович

№ 98 – Бунін Сергій Валерійович

Кіровоградська область:

№ 99 – Дануца Олександр Анатолійович

№ 100 – Мурдій Ігор Юрійович

№ 101 – Кузбит Юрій Михайлович

№ 102 – Петрощук Артем Васильович

№ 103 – Воронько Олег Євгенович

Луганська область:

№ 105 – Кобзар Сергій Олегович

№ 106 – Кузнєцов Олексій Олександрович

№ 107 – Сорокін Олександр Олексійович

№ 112 – Місінкевич Ярослав Петрович

№ 113 – Сліпець Віта Володимирівна

№ 114 – Мойсєєв Максим Сергійович

Львівська область:

№115 – Шубка Катерина Павлівна

№116 – Мельник Ростислав Леонідович

№117 – Фединяк Роман Анатолійович

№118 – Федецький Артем Андрійович

№119 – Кавецький Орест Юрійович

№120 – Голяк Леся Володимирівна

№121 – Саламаха Орест Ігорович

№122 – Шумський Андрій Миколайович

№123 – Квасецька Наталія Василівна

№124 – Камельчук Юрій Олександрович

№125 – Яворський Микола Миколайович

№126 – Наконечний Володимир Михайлович

Миколаївська область:

№ 127 – Пасічний Олександр Станіславович

№ 128 – Гайду Олександр Васильович

№ 129 – Копитін Ігор Володимирович

№ 130 – Негулевський Ігор Петрович

№ 131 – Чорноморов Артем Олегович

№ 132 – Дирдін Максим Євгенович

Одеська область:

№ 133 – Дмитрук Артем Геннадійович

№ 134 – Колєв Олег Вікторович

№ 135 – Леонов Олексій Олександрович

№ 136 – Горенюк Олександр Олександрович

№ 137 – Муконін Олександр Вікторович

№ 138 – Чернявський Степан Миколайович

№ 139 – Васильковський Ігор Ігорович

№ 140 – Колебошин Сергій Валерійович

№ 141 – Ткаченко Олександр Миколайович

№ 142 – Плохой Руслан Ігорович

№ 143 – Куртєв Віктор Владиславович

Чернівецька область:

№201 – Лис Олена Георгіївна

№202 – Заремський Максим Валентинович

№203 – Мазурашу Георгій Георгійович

№204 – Божик Валерій Іванович

Чернігівська область:

№205 – Семінський Олег Валерійович

№206 – Поляков Антон Едуардович

№207 – Зуєв Максим Сергійович

№208 – Панченко Антон Олександрович

№209 – Зуб Валерій Олексійович

№210 – Пахомов Дмитро Анатолійович

№209 – Зуб Валерій Олексійович

№210 – Пахомов Дмитро Анатолійович

Нагадаємо, партія «Слуга народу» опублікувала список з 201 кандидата у депутати в загальнодержавному виборчому окрузі на дострокових парламентських виборах 21 липня.

Також, раніше співак Святослав Вакарчук, який планує брати участь у виборах у парламент на чолі створеної ним партії «Голос», розповів, хто увійшов у список його політсили.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...