Росія заборонила авіасполучення з Грузією

Термін дії заборони невідомий

Росія заборонила авіасполучення з Грузією
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

З 8 липня набере чинності заборона пасажирського авіасполучення між Росією та Грузією – відповідний указ підписав президент РФ Володимир Путін.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ТАСС.

“З 8 липня 2019 року російським авіакомпаніям тимчасово забороняється здійснювати повітряні перевезення (в тому числі комерційні) громадян з території Російської Федерації на територію Грузії”, – йдеться в указі.

Зазначається, що мета такого кроку – “забезпечення національної безпеки Російської Федерації, захист громадян Російської Федерації від злочинних та інших протиправних дій”.

Глава Кремля рекомендував туроператорам припинити продажу турів в Грузію на час дії заборони. Він також доручив уряду допомогти росіянам, які перебувають у Грузії, повернутися в Росію.

Нагадаємо, 20 червня у Грузії відбулися масові протести – учасники акції протесту в Тбілісі увірвалися в будівлю парламенту Грузії.

Нагадаємо також, у Тбілісі на світанку 21 червня після декількох годин сутичок, застосування сльозогінного газу, гумових куль та водометів силовики завершили операцію з розгону акції протесту.

Джерело: Народна Правда