Україна отримає потужну допомогу від США для захисту від ворога

Проекти законодавчих актів повинні прийняти в Сенаті

Україна отримає потужну допомогу від США для захисту від ворога
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Палата представників Конгресу США ухвалила допомогу Україні в розмірі 700 млн доларів. Мова йде про закони, стосовно фінансування Пентагону, Державного департаменту та Агентства США з міжнародного розвитку та суміжних програм на 2020 рік.

У них, як пояснили в посольстві України в США, передбачена підтримка України, передає НАРОДНА ПРАВДА.

У проекті закону про “Про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2020 рік” пропонують виділити Україні 250 млн. доларів, 50 млн. доларів з цієї суми спрямують на надання летальної зброї оборонного характеру.

Крім того, за програмою міжнародного військового фінансування Україна може отримати ще 445 700 000 доларів.

Зазначимо, проекти законодавчих актів повинні прийняти в Сенаті, а після цього обидві палати Конгресу мають узгодити їх остаточну редакцію. Тільки після цього документ покладуть на стіл Дональдові Трампу.

Як повідомлялося раніше, колишній посол США в Україні Вільям Тейлор займе посаду тимчасового повіреного США у справах України.

Нагадаємо, в щорічному звіті Державного департаменту США йдеться, що Україна поки що не відповідає мінімальним стандартам боротьби торгівлі людьми, незважаючи на активні зусилля уряду. При цьому агресія Росії створила в цій сфері нові виклики для країни.

Джерело: Народна Правда