Конфлікт Епіфанія з Філаретом: у справу втягнули навіть Авакова

Почесний патріарх ПЦУ поскаржився міністру внутрішніх справ, нібито ПЦУ "захопила" храм, який раніше належав розформованій УПЦ КП, хоча не зрозуміло на яку реакцію Авакова він очікує

Конфлікт Епіфанія з Філаретом: у справу втягнули навіть Авакова
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Почесний патріарх Православної церкви України Філарет звернувся до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з проханням “захистити” віруючих і майно розформованого Київського патріархату від “протиправних дій” Православної церкви України.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, фото такого звернення опублікував протоієрей Микола Лагодич в соціальній мережі Facebook.

Loading...

Представники ПЦУ нібито “силою захопили” приміщення Свято-Феодосійського монастиря в Києві. У зв’язку з цим Філарет просить МВС дати оцінку цим діям і зробити щось, для невтручання в діяльність УПЦ КП.

Конфлікт Епіфанія з Філаретом: у справу втягнули навіть Авакова

Відзначимо, Філарет розпорядився звільнити настоятеля монастиря архімандрита Макарія, який відмовився брати участь в так званому соборі КП. Разом з тим там був присутній отець Андрій, якого Філарет пообіцяв висвятити в сан єпископа.

В п’ятницю, 21 червня, група людей на чолі з отцем Андрієм прибула в монастир поруч з Києво-Печерською лаврою та привезла два документа: наказ Філарета як київського патріарха про звільнення Макарія і про призначення на його місце архімандрита Андрія.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що митрополит Київський та всієї України Епіфаній у відповідь на дії почесного патріарха скликав Синод ПЦУ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...