Українська розвідка активніше співпрацюватиме з колегами з НАТО: перші подробиці

Україна і НАТО домовилися про посилення взаємодії розвідувальних структур

Українська розвідка активніше співпрацюватиме з колегами з НАТО: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Під час переговорів з керівниками розвідувальних структур НАТО начальник ГУ розвідки Міністерства оборони України генерал-полковник Василь Бурба домовився про посилення взаємодії державних розвідувальних структур з обох сторін.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в прес-службі Міністерства оборони України.

За словами Бурби, Україна надала керівникам розвідок країн-членів НАТО чергові незаперечні докази військової активізації РФ поблизу кордонів Північноатлантичного Альянсу та України. Глави військових розвідок  домовилися про  поглиблення обміну розвідувальною інформацією з метою своєчасного виявлення ознак підготовки Росії  розширення збройної агресії проти України або початку бойових дій у Балтійському і Чорноморському регіонах.

Як наголосили в Міноборони, сторони вже розпочали підготовку спільних розвідувальних оцінок дій країни-агресора представниками ГУР МО України та НАТО, а також  підписали Меморандум про взаєморозуміння у сфері розвідувальної діяльності.

Варто зауважити, що  з представниками військових розвідок країн Балтії окремо досягнуто домовленості щодо посилення протидії РФ на ключових напрямках її шпигунської діяльності, зокрема, припинення кібершпигунства.

Нагадаємо, 16 червня фрегат Військово-морських сил Російської Федерації «Адмірал Касатонов» з бортовим номером 431 вторгся в виняткову економічну зону Латвії, яка є членом НАТО. Іноземний корабель був ідентифікований, він знаходився в 18,5 морських милях від територіальних вод Латвії.

До слова, президент України Володимир Зеленський вважає, що Україна повинна стати членом Північноатлантичного альянсу, але питання НАТО обов’язково потрібно винести на референдум.

Джерело: Народна Правда