КиївПрайд -2019: у Зеленського попрохали захистити активістів

В Адміністрації президента зазначили, що Нацполіція повинна не допустити зіткнень між прихильниками і противниками Маршу рівності в Києві

КиївПрайд -2019: у Зеленського попрохали захистити активістів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Адміністрації президента звернулися до Нацполіції України із закликом не допустити зіткнень між прихильниками та противниками Маршу рівності  КиївПрайд-2019 , який проходить сьогодні, 23 червня, у Києві.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні Адміністрації президента на власній сторінці у Facebook.

В Адміністрації Президента України відзначили, що у громадян України не може бути привілеїв чи обмежень за різними ознаками, такими як колір шкіри, стать, національність, мова тощо.

“Президент є гарантом прав і свобод людини. Конституцією України визначено, що громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом, а отже не може бути привілеїв чи обмежень за різними ознаками, такими як колір шкіри, стать, національність, мова тощо”, – йдеться в повідомленні.

В Адміністрації президента  закликали Нацполіцію забезпечити безпеку всіх українців у дні Маршу рівності та вжити заходів задля недопущення сутичок між прихильниками та противниками Маршу.

Нагадаємо, в неділю, 23 червня, противники проведення КиївПрайду-2019 перекрили вулицю Володимирську біля парку Шевченка. В свою чергу поліція з превентивною метою оточила місця їхнього перебування.

В суботу, 22червня,  невдоволені “маршем рівності”  вийшли на молитовне стояння. “Правий сектор” та інші патріотичні та християнські організації провели у центрі Києва “Всеукраїнське молитовне стояння на захист дітей та сімей”. Його мета – не допустити проведення  у столиці Маршу рівності.

Джерело: Народна Правда