Київпрайд-2019: в мережі з’явилось відео нападу на колону маршу рівності

Невідомий напав на колону, в якій йшла депутат Європарламенту Ребекка Хармс

Київпрайд-2019: в мережі з’явилось відео нападу на колону маршу рівності
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві 23 червня пройшов п’ятий Марш рівності “Київпрайд”. В цілому захід пройшов без інцидентів, а можливі провокації були відразу припинені. Тим не менш, одному противнику “Київпрайду” вдалося прорватися до колони.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, журналістка Анастасія Магазова в Twitter опублікувала відео моменту нападу на учасників ходи.

Loading...

“Чоловік накинувся на колону саме в тому місці, де йшла німецький політик (депутат Європарламенту) Ребекка Хармс. Його відтіснили, Хармс продовжила рух”, – йдеться в повідомленні.

Також стало відомо, що ще до початку ходи в парку Шевченка зібралися радикали, які виступають за збереження сімейних цінностей. Їх колона рушила впритул колоні поліцейських, які поділяли їх і учасників Маршу рівності.

Нагадаємо, противники маршу рівності, який відбувся в рамках Київпрайд-2019, планували принести на свою акцію екскременти, заздалегідь розфасовані по презервативах, щоб зробити гучну провокацію.

Раніше стало відомо, що противники маршу рівності на ході ледь не побили журналіста «Громадського», який брав участь в акції.

Джерело: Народна Правда
загрузка...