Медики назвали п’ять звичних речей, що шкодять вашому здоров’ю

Серед них - антибактеріальне мило та ополіскувач для порожнини рота

Медики назвали п’ять звичних речей, що шкодять вашому здоров’ю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Фахівці назвали п’ять на перший погляд безпечних, або навіть корисних речей, які несуть потенційну загрозу здоров’ю.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на thehappy.news.

Loading...

Штучні підсолоджувачі

Зараз штучні підсолоджувачі набирають популярності – вважається, що вони менш шкідливі за цукор та допомогають не набирати зайвої ваги. Насправді ж все зовсім навпаки – штучні замінники цукру вбивають корисні бактерії шлунково-кишкового тракту, не дають вироблятися деяким гормонам, а також призводять до набору ваги.

Прострочені продукти

Всі продукти, у яких сплив термін придатності, несуть потенційну загрозу для організму.

Антибактеріальне мило

Через вміст у такому засобі гігієни шкідливої речовини триклозану, антибактеріальне мило може завдати шкоди не лише шкірі, з якою безпосередньо контактує, але й організму в цілому. Також варто відмовитися від антибактеріальних серветок та інших товарів для гігієни з таким маркуванням.

Ополіскувач для порожнини рота

Для щоденної гігієни рота потрібна зубна паста, щітка і нитка. Якщо ви правильно доглядаєте за зубами, ополіскувач вам не потрібен. Крім того, ополіскувач викликає пересихання язика, що призводить до розмноження бактерій.

Контактні лінзи, у яких сплив строк використання

Серед тих, хто користується лінзами, поширеним явищем є їх “переношування” заради економії, але це може загрожувати проблемами із зором та очами. Необхідно чітко дотримуватися інструкції з використання ваших лінз.

Нагадаємо, раніше вчені з Національної служби охорони здоров’я Британії заявили про те, що татуювання можуть викликати сильне хронічне запалення м’язів, позбутися якого практично неможливо.

Джерело: Народна Правда
загрузка...