Як пропаганда Кремля перетворює донецького скінхеда на “антифашиста”

Черговий борець за "руській мір" входив до складу організації, яка причетна до громадян Російської Федерації, але пропаганда на це геть не зважає

Як пропаганда Кремля перетворює донецького скінхеда на “антифашиста”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

Пропаганда Російської Федерації намагається створити образ так званого “антифашиста” та активного “борця з кривавою київською хунтою” сумнозвісному скінхеду з Донецька Олександру Матюшину (“Варяг”).

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на інформацію, що оприлюднив відомий український блогер Денис Казанський в соціальній мережі Twitter.

За його словам, пропагандисти знову “облажались”, вчергове намагаючись розпіарити “руськую вєсну” для населення окупованих територій Донбасу.

“Ньюз Фронт знову піарить старого донецького скіна “Варяга”-Матюшина. Відкритий нацист, член екстремістської організації “Російський образ”, причетної до вбивств людей у РФ, у російських пропагандонів перетворився на борця із фашизмом”, – написав Казанський.

Крім того, блогер також опублікував фотодокази, що підтверджують його слова.

Нагадаємо, недавно Казанський також публікував спустошеного Донецька, на яких мегаполіс фактично перетворився на місто-примару.

Джерело: Народна Правда