Дієтологи розповіли, від яких продуктів жінкам варто відмовитись негайно

Ці продукти можуть зіпсувати жінкам здоров'я і зовнішність

Дієтологи розповіли, від яких продуктів жінкам варто відмовитись негайно
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Експерти назвали продукти, які небезпечні для жіночого здоров’я.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на enovosty.com

Loading...

Смажені страви. Смажені продукти здатні нашкодити роботі шлунка і кишечника, а також бути чинником посилення целюліту і появи вугрової висипки.

Макарони і білий хліб. Занадто часте вживання цих продуктів може спровокувати саме у жінок проблеми з серцево-судинною системою. Відомо, що любительки макаронних виробів та хліба в два рази частіше страждають від серцево-судинних захворювань. Також вживання макаронів, як і багатьох інших борошняних страв, сприяє підвищенню рівня глюкози в крові. Дієтологи рекомендують вибирати дієтичні хлібці, висівки і чорний хліб, багаті клітковиною.

Маргарин. Даний продукт містить безліч трансжирів — дешевих видів жирів, що складаються з трансізомерів жирних кислот, які сприяють швидкому накопиченню холестерину.

Білий рис. Деякі фахівці вважають, що у віці після 40 років жінкам потрібно відмовитися від регулярного споживання рису. Цей продукт багатий рафінованими вуглеводами, які збільшують вміст цукру в крові. З процесом підвищення глюкози в жіночому організмі пов’язано розвиток багатьох проблем, від появи зайвої ваги до діабету.

Цукор. Надмірне вживання солодкого прискорює старіння шкіри, сприяючи руйнуванню колагену – білка, що забезпечує шкірі рівність, гладкість і пружність.

Нагадаємо, фахівці назвали п’ять на перший погляд безпечних, або навіть корисних речей, які несуть потенційну загрозу здоров’ю.

Також, дієтологи дали пораду, як швидко схуднути. Ця дієта є кращим вибором для тих, хто не має часу шукати в магазинах спеціальні дієтичні продукти, вчитуватися в складні рецепти і готувати трудомісткі низькокалорійні страви.

Джерело: Народна Правда
загрузка...