У Казахстані евакуюють місто поблизу епіцентра вибухів

Через вибухи на військових складах в місті Арись оголошено надзвичайну ситуацію

У Казахстані евакуюють місто поблизу епіцентра вибухів
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Фото/Відео

У місті Арись на півдні Казахстану, де в понеділок, 24 червня, сталася масштабна пожежа і вибухи боєприпасів на військових складах, розташованих поблизу міста, влада проводить повну евакуацію жителів міста.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в міністерстві оборони Казахстану.

За даними відомства, жертв та постраждалих внаслідок вибухів немає,  спеціально створена комісія міністерства оборони та сили особового складу збройних сил  ліквідовують наслідки вибухів.

Аким Туркестанської області Умірзак Шукеєв  оголосив в місті надзвичайну ситуацію і загальну евакуацію мешканців міста.

“Мобілізовано всі райони, усі найближчі населені пункти. Зараз ми бачимо, що треба евакуювати місто. Тому за всіма напрямками будуть рухатися колони. Машини спеціальні підбиратимуть людей і вивозитимуть у спеціально організовані табори. Усі акими районів зі своїми командами мають влаштовувати табори, складати списки тих, хто прийшов, з’ясовувати, кого до родичів, кого по районах у готелі. Це їхнє завдання. Кожен табір очолюватиме аким району”, – заявив Шукеєв в ефірі  “Радио Азаттык”.

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв написав у Twitter, що “доручив міністрам оборони, внутрішніх справ та акиму Туркестанської області терміново вжити заходів із ліквідації наслідків вибухів боєприпасів”.

У Казахстані евакуюють місто поблизу епіцентра вибухів

Нагадаємо, 26 вересня минулого року на складах боєприпасів арсеналу Міноборони біля м. Калинівка, що у Вінницькій області, прогриміла низка вибухів. Після цього спалахнула масштабна пожежа. Проводилася евакуація жителів прилеглих районів.

Нагадаємо також, у жовтні сталися вибухи на військових складах у місті Ічня та селі Августівка у Чернігівській області. Пожежу, яку спричинили вибухи, гасили кілька днів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...