«У цій країні навіть померти страшно»: на київському пляжі діти гралися поряд із трупом

У відповідь тим, хто обурюється пишуть, що діти не бояться смерті і трупів

«У цій країні навіть померти страшно»: на київському пляжі діти гралися поряд із трупом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві в парку Дружби Народів, поки батьки мирно відпочивали, діти гралися поряд із трупом, який розкладався на спеці. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці надзвичайної події повідомляє “Київ. Оперативний”.

У Facebook-повідомленні групи йдеться, що чоловікові стало зле біля водойми. Він помер, проте медики і поліцейські, які прибули не місця події, оформивши папери просто поїхали, накривши тіло чорним целофаном.

“Київ. Оперативний” опублікував кілька фотографій з місця події. Більше дивує навіть не робота екстрених служби, які “забули” тіло на пляжі, а відпочиваючі, які продовжили лежати поряд з трупом.

У мережі активно обговорюють поведінку відпочиваючих – мовляв, реакцію екстрених служб можна пояснити, але як зрозуміти те, що люди спокійно продовжили відпочивати поряд із трупом.

«У цій країні навіть померти страшно»: на київському пляжі діти гралися поряд із трупом

«У цій країні навіть померти страшно»: на київському пляжі діти гралися поряд із трупом

“Та яка різниця коли приїдуть за тілом. Діти поряд замки з піску будують. Потім ці діти виростуть у тих, хто проходить повз біду, по@уїстами… Блін, типу норма, трупи, діти, бутерброди… Шкода піти з цього пляжу, витратилися на маршрутку.. ще б хвіст русалки йому з піску долепили, пляж ж для цього”, – пише Оксана Береза.

“Чому ви так дивуєтесь? Ніяк не зрозумієте на що перетворилася Україна? Найвища смертність в країні через війни, тухлу медицину та низький матеріальний рівень та, як наслідок, духовний  добробут населення країни ведуть до того, що смерть стає повсякденним явищем у нашій країні. Відкрийте будь-новинний сайт, увімкніть телевізор, що ви бачите і чуєте? Вбивства, самогубства, смертельні ДТП, хвороби та інші атрибути неблагополучної країни. Чого слід очікувати, якщо люди живуть, а діти ростуть в таких умовах!? Зараз відбувається банальний геноцид українців, пора вже це зрозуміти і прийняти. Тому що боротися з цим ніхто з нас не буде. Згодні?”, – зазначає Олександра Солнцева.

«У цій країні навіть померти страшно»: на київському пляжі діти гралися поряд із трупом «У цій країні навіть померти страшно»: на київському пляжі діти гралися поряд із трупом «У цій країні навіть померти страшно»: на київському пляжі діти гралися поряд із трупом «У цій країні навіть померти страшно»: на київському пляжі діти гралися поряд із трупом «У цій країні навіть померти страшно»: на київському пляжі діти гралися поряд із трупом

Нагадаємо, нещодавно в Києві стався кричущий випадок смерті в медичному закладі. Трагедія сталася в Консультативно-діагностичному центрі Солом’янського району. Прямо на лавці, так і не дочекавшись черги до лікаря, померла жінка. Забирати її тіло також нікуди не стали, якийсь час жінка так і сиділа на лавці, єдине, що зробили медики – це накрили простирадлом.

Джерело: Народна Правда