В Україні розкрили нову корупційну схему на мільйони в оборонці: важливі подробиці

Під виглядом стендових випробувань було проведено ремонт та косметичне відновлення запчастин

В Україні розкрили нову корупційну схему на мільйони в оборонці: важливі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Київський бронетанковий завод сам у себе купив запчастини за 9 мільйонів.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Державне бюро розслідувань, посадовців ДП «Київський бронетанковий завод» підозрюють в привласненні коштів для ремонту та  закупівлі деталей до бронетранспортерів на суму 9,14 млн грн.

Про це йдеться в ухвалі Печерського райсуду Києва, куди слідчий звернувся в рамках кримінального провадження № 62019000000000537 , відкритого у квітні 2019 року.

Слідство встановило, що в рамках оборонного замовлення Міністерство оборони уклало з «КБТЗ» угоду на постачання армії бронетранспортерів БТР-3ДА. Для цього, на початку липня 2018 року завод уклав договір підряду з «Торговий дім «Партсет». На його виконання під виглядом  стендових випробувань було проведено ремонт та косметичне відновлення 35-ти колісних редукторів та 12 мостів до бронетранспортерів, які вже були у використанні.

Через чотири тижні «КБТЗ» підписав  з «Торговим домом «Партсет» договір поставки комплектуючих до БТР-3ДА на загальну суму 9,14 млн грн. На виконання договору фірма поставила під виглядом нових запчастини та комплектуючі, які були відновлені перед тим на території київського заводу. А саме – 35 колісних редукторів та 12 мостів до бронетранспортерів.

Слідство стверджує, що крім того, що комплектуючі вже були в використанні, вони ще й не відповідали технічним вимогам та були поставлені по завищеним цінам.

З іншої ухвали Печерського райсуду Києва відомо, що 6 червня ДБР провело обшуки  на «КБТЗ», де знайшла частину комплектуючих, які були закуплені по контракту з «ТД «Партсет». Нині це обладнання заарештоване.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство оборони України 20 червня за результатами тендеру замовило ТОВ «Авто-Регіон» автобуси на суму в 43,67 млн грн.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...