Не повернемося до ПАРЄ: українська делегація прийняла важливе рішення через Росію

Україна залишає ПАРЄ в знак протесту проти рішення Парламентської асамблеї, яке істотно скоротило можливості введення санкцій проти делегації РФ

Не повернемося до ПАРЄ: українська делегація прийняла важливе рішення через Росію
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Українська делегація призупинить роботу в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив голова делегації Верховної Ради у ПАРЄ Володимир Ар’єв.

Loading...

“Рішення української делегації – припинити участь у роботі сесії ПАРЄ, крім питань, пов’язаних з позбавленням повноважень російської делегації”, – пише він у Facebook.

Не повернемося до ПАРЄ: українська делегація прийняла важливе рішення через Росію

Одночасно з цим кореспондент “Європейської правди” зі Страсбурга повідомляє, що після оскарження повноважень російської делегації і зупинки автоматичного призначення Слуцького віце-президентом ПАРЄ українська делегація спільно покинула сесійну залу.

Також повідомляється, що в середу українська делегація ще тимчасово повернеться до зали, але тільки для участі в оскарженні повноважень російської делегації. При цьому вже є рішення про те, що незалежно від рішення (йдеться про оскарження), українці вже не повернуться до сесійної зали ПАРЄ.

Як відомо, Україна залишає ПАРЄ в знак протесту проти рішення Парламентської асамблеї, яке істотно скоротило можливості введення санкцій проти делегації РФ.

Нагадаємо, 24 червня глава уряду Великобританії Тереза Мей, виступаючи в Палаті громад, підтримала зняття санкцій з Росії в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

Парламентська асамблея Ради Європи 25 червня прийняла резолюцію, яка дозволяє Росії повернутися в організацію без виконання міжнародних зобов’язань.

Також повідомлялося, що резолюцію, яка дозволяє Росії повернутися в Парламентську асамблею Ради Європи без виконання міжнародних зобов’язань, оскаржили в ПАРЄ. Для оскарження необхідно було зібрати голоси 30 членів асамблеї з п’яти країн, що і було зроблено. За правилами організації повноваження можуть бути заново підтверджені протягом наступних 24 годин.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...
Загрузка...