Половині українського міста відключили воду через борги за електроенергію

Відключення може спричинити екологічну катастрофу

Половині українського міста відключили воду через борги за електроенергію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Мешканці п’яти найбільших мікрорайонів Полтави залишилися без води через борги за електропостачання.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу КП ПОР «Полтававодоканал», зупинка водопостачання викликана відключенням від електроенергії четвертого водозабору та інших об’єктів водоканалу.

“24 червня 2019 року о 15:50 співробітниками АТ “Полтаваобленерго” було знеструмлено 4-й водозабір і почалося відключення від електроенергії інших об’єктів “Полтававодоканалу”, що є грубим порушенням Закону України “Про питну воду та питне водопостачання” (ст. 6). Аргументація – борги минулих років за електроенергію”, – йдеться в повідомленні.

У комунальному підприємстві зазначили, що без водопостачання залишилися мікрорайони міста Сади – 1,2,3, Алмазний, Половки.

“Під загрозою зупинка водопостачання всього міста і зупинка каналізаційно-насосних станцій”, – сказано в повідомленні. Також у “Полтававодоканалі” попередили, що це може спричинити екологічну катастрофу, “наслідки якої важко передбачити”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у зв’язку з потраплянням хімікатів в річку Рось, в місті Біла Церква Київської області відключили водопостачання.

Джерело: Народна Правда
загрузка...