Рада Європи втратила українську довіру: Київ відкликав посла при ПАРЄ

З Ради Європи йде представник України

Рада Європи втратила українську довіру: Київ відкликав посла при ПАРЄ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Україна відкликає свого представника при РЄ для консультацій. Рада Європи втратила довіру Києва та призупинення участі української делегації в ПАРЄ є логічним кроком.

Про це голова МЗС України Павло Клімкін написав на своїй сторінці в Facebook, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Він зазначив, що організація з ролі лідера по захисту прав людини, стала виконувати роль простого менеджера, “причому такого собі”.

“У всьому іншому РЄ втратила нашу довіру, і відновити її буде надзвичайно складно. З лідера зусиль для захисту прав людини Організація перетворилася в простого менеджера, причому такого собі. Тому відкликаємо нашого посла при РЄ для консультацій”, – написав він.

Ну що, йде епоха. Парламентська асамблея Ради Європи запустила свій Ctrl+Alt+Delete. Російській делегації дозволили…

Gepostet von Pavlo Klimkin am Dienstag, 25. Juni 2019

Нагадаємо, в понеділок, 24 червня, Парламентська асамблея Ради Європи не погодилася провести дебати щодо порушень принципів РЄ з боку Росії. Запити на термінові дебати відхилили двічі: спочатку проти них проголосувало Бюро ПАРЄ, керівний орган асамблеї. На вимогу групи депутатів питання було винесено на розгляд асамблеї, однак результат був такий самий. Дебати щодо російського фінансового шантажу підтримали 46 депутатів, 77 — виступили проти.

Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель після зустрічі в Берліні з президентом України Володимиром Зеленським заявила, що незважаючи на всі зусилля з повернення Росії в ПАРЄ, це не буде реалізовано за будь-яку ціну.

Джерело: Народна Правда