Саакашвілі показав “амбарну книгу” Труханова: все потрапило на відео

Саакашвілі зробив скандальну заяву, перебуваючи в Одесі

Саакашвілі показав “амбарну книгу” Труханова: все потрапило на відео
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Колишній президент Грузії, екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі приїхав до Одеси, де сьогодні в Малиновському районному суді проходять дебати за «справою Краяна», головним фігурантом якої є міський голова Геннадій Труханов.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в ході свого виступу на вулиці він озвучив серйозне звинувачення на адресу Труханова.

Loading...

Зокрема, Саакашвілі, спілкуючись з пресою, показав документ, який нібито підтверджує злочини одеської влади. Екс-глава Одеської ОДА зачитав документи з судової “справи Краяна”, які були вилучені у екс-помічниці Труханова, коли той був народним депутатом (на парламентських виборах 2012 року Труханов був обраний народним депутатом України від Партії регіонів по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 136, після Євромайдана “переодягнувся” – вийшов із фракції ПР).

“У ході обшуків у колишньої помічниці Труханова вилучили документи, в яких розписано гроші, які вони платять всім тим органам, які повинні їх контролювати – ГРУ, державній експертизі, у тому числі й опозиційним народним депутатам”, – говорить Саакашвілі.

Він також додав, що в документах є докази проведення так званої «туалетного схеми» – “Через приватизацію громадських туалетів і землі під громадські туалети, «прихоплювали» інші важливі і дорогі об’єкти в Одесі: «Зелений театр» і Старосена площа”, – додав Саакашвілі.

Що таке “туалетна схема”
У такій схемі використовується одна з можливостей придбання великої ділянки землі. Досить лише отримати у власність невеликий будинок на цій ділянці. Наприклад, власник будинку площею близько 20 квадратних метрів через прохання в Одеську міськраду, отримує в оренду, а потім і викуповує понад 5 тисяч квадратних метрів землі поруч із будівлею. Стару будову зносять, на її місці зводять житловий комплекс або торговельний центр.

Видання “УСІ” відзначало, що в Одесі в таких схемах замішаний Володимир Галантерник.

Саакашвілі, дивлячись в документи, заявив, що гроші платили, в тому числі Ківалову (Сергій Ківалов одіозний політик і колишній голова ЦВК), охоронній фірмі і Абрамовій  (голова центру по обслуговуванню громадян міської мерії, – додав Саакашвілі).

Нагадаємо, Центральна виборча комісія відмовилася реєструвати кандидатів від партії колишнього президента Грузії і екс-глави Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі «Рух нових сил».

Джерело: Народна Правда
загрузка...