Зеленський призначив голову АП Богдана на іншу посаду

Зеленський призначив керівника Офісу Президента України

Зеленський призначив голову АП Богдана на іншу посаду
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський затвердив положення про Офіс президента, та підписав укази про призначення керівника органу та його заступників.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється на офіційному сайті глави держави.

Loading...

Керівником Офісу президента призначений Андрій Богдан (указ № 435/2019), іншим указом (№ 434/2019) Богдан звільнений з поста глави Адміністрації глави держави.

Повідомляється, що перепризначені на відповідні посади в Офісі президента перший заступник голови адміністрації президента Сергій Трофимов, заступники керівників адміністрації президента Олексій Гончарук, Юрій Костюк, Вадим Пристайко, Руслан Рябошапка, Кирило Тимошенко.

Указами № 437/2019−450/2019 вони звільнені з посад в Адміністрації президента і призначені на ті ж посади в Офісі глави держави.

Олексій Дніпров призначений керівником апарату Офісу президента.

Зеленський призначив голову АП Богдана на іншу посаду

Нагадаємо, екс-мер Києва Олександр Омельченко запропонував Володимиру Зеленському перенести Адміністрацію президента в Голосіївський ліс.

Також у Національному художньому музеї України не підтримали ідею нової влади про передачу музею будівлі Адміністрації Президента на вулиці Банковій у Києві.

Джерело: Народна Правда