Дарт Вейдер балотується у нардепи в Україні: цікаві подробиці

Дарта Вейдера зареєстрували в Одесі

Дарт Вейдер балотується у нардепи в Україні: цікаві подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Одесі, на виборчому окрузі №135, ЦВК зареєструвала киянина по імені Дарт Вейдер (головний лиходій з класичної саги “Зоряні війни” – НП).

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу Центральної виборчої комісії.

Loading...

За офіційними даними, Дарт Вікторович Вейдер народився 4 жовтня 1987 року у Києві, він громадянин України. Протягом останніх п’яти років проживає на території країни зокрема, в Києві. Має вищу освіту. Він – директор ТОВ “Темна сторона сили”, член політичної партії “Блок Дарта Вейдера”, судимостей не має. Висунутий як кандидат політичною партією “Блок Дарта Вейдера”.

Дарт Вейдер балотується у нардепи в Україні: цікаві подробиці

До речі, у 2015 році на виборах до Одеської міської ради близько 7 тисяч виборців проголосували за “Блок Дарта Вейдера”. У партійному списку були вказані 48 осіб, з яких 44 мали однакові імена і прізвища – Дарт Вейдер, але з різними по батькові. Також в офіційному списку був Магістр Володимирович Йоду.

Нагадаємо, в неділю, 23 червня ЦВК зареєструвала 212 кандидатів у народні депутати в одномандатних округах і 430 кандидатів у народні депутати, включених до виборчих списків політичних партій, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Також у п’ятницю, 21 червня, партія «Слуга народу» показала своїх кандидатів по мажоритарних округах у Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Чернівецькій, Чернігівській, Запорізькій, Миколаївській, Кіровоградській, Львівській, Донецькій, Одеській, Луганській та Київській областях.

Джерело: Народна Правда
загрузка...