Кличко пояснив, чому сьогодні звільнив трьох столичних чиновників

Перевірки виявили суттєві порушення у їх роботі

Кличко пояснив, чому сьогодні звільнив трьох столичних чиновників
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Мер Києва Віталій Кличко 26 червня звільнив одразу трьох столичних чиновників – перевірки виявили суттєві порушення у їх роботі.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється на Facebook-сторінці “Кличко – мер”.

Loading...

Зокрема звільнені директор департаменту будівництва та житлового забезпечення Костянтин Федотов, директор комунального об‘єднання «Київзеленбуд» Наталя Білоусова та директор комунального підприємства «Центр розвитку міського середовища» Станіслав Дьомін.

Зазначається, що претензії до «Київзеленбуду» стосуються системних порушень у будівництві та оновленні парків і скверів. Зокрема, йдеться про парки Наталка, Сирецький, Перемога, парк Партизанської Слави.

Кличко додав, що у роботі департаменту будівництва виявили теж системні порушення, які призвели, зокрема, і до виникнення конфліктних ситуацій щодо низки будівництв у Києві.

До КП «Центр розвитку міського середовища» є питання щодо парку Кіото, проблем нездійснення заявлених робіт у деяких парках та скверах столиці.

“Боротьба з корупцією, а також з недбалим ставленням чиновників до своїх обов’язків у нас – в пріоритеті! І департамент фінансового контролю та аудиту продовжує перевірки”, – написав Кличко.

Кличко пояснив, чому сьогодні звільнив трьох столичних чиновників

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко, коментуючи рішення рішення про скасування перейменувань Московського проспекту на Степана Бандери та проспекту генерала Ватутіна на Шухевича, заявив, що не допустить “реваншу”. Вже готується апеляція на рішення Окружного адмінсуду Києва.

Джерело: Народна Правда
загрузка...