Олімпійські ігри – 2020: WADA зробило гучну заяву щодо участі Росії

Участь збірної Росії в Олімпіаді в Токіо під питанням

Олімпійські ігри – 2020: WADA зробило гучну заяву щодо участі Росії
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Глава Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) спрогнозував відкриття понад 100 справ щодо вживання допінгу російськими спортсменами.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “360”, президент WADA Крейг Ріді заявив, що за підсумками перевірки бази даних московської антидопінгової лабораторії, щодо російських спортсменів може бути відкрито понад 100 справ.

«Використовуючи дані проби, група з розвідки і розслідувань WADA передасть пакет доказів антидопінговим організаціям, наводячи вагомі аргументи. Ми сподіваємося, що це призведе до відкриття більше ста справ за підсумками першої хвилі перевірки», — заявив Риді.

Гендиректор WADA Олів’є Нігглі заявив, що можливе відкриття 100 допінгових справ щодо російських спортсменів не повинно вплинути на участь збірної Росії на Іграх-2020 в Токіо.

«Мова йде про індивідуальні справи, тому вони можуть вплинути тільки на конкретних спортсменів, які все ще змагаються. Мова про відповідність антидопінговому кодексу вже не йде, зараз ми говоримо про індивідуальні справи. Так що це питання (участі збірної Росії на Олімпіаді) не є предметом обговорення», — сказав Нігглі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у МОК вирішили не дозволяти спортсменам з команди «Олімпійські атлети з Росії» пройти під національним прапором на церемонії закриття Олімпійських ігор в Пхенчхані.

Джерело: Народна Правда