Отруєння Скрипалів: у справі стався неочікуваний поворот

Племінниця Скрипаля розповіла про його змову з Британією

Отруєння Скрипалів: у справі стався неочікуваний поворот
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Племінниця колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля Вікторія не виключила, що її рідні могли піти на угоду з владою Великобританії перед інцидентом в англійському Солсбері.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це вона розповіла в інтерв’ю РосСМИ.

Loading...

Вікторія, яка проживає в Росії, відома своїми суперечливими сенсаціями про родичів, яких отруїли “Новачком”.

Жінка вважає, що отруєння Сергія і Юлії Скрипаль було інсценуванням і вони погодилися на участь у цьому за власним бажанням. “Лондону потрібен був привід для загострення стосунків з Москвою, і цілком можливо, що мої рідні могли отримати за це якісь дивіденди”, – висловила свою думку Вікторія.

Родичі до цього часу не знають, де знаходяться Сергій Скрипаль і його дочка Юлія. Племінниця вважає, що їх тримають в різних місцях і постійно контролюють.

“У мене є великі сумніви в тому, що їх тримають разом. Окремо простіше маніпулювати людьми. Така ситуація, коли ніхто не знає, де вони знаходяться і що з ними відбувається, лише періодично надаючи право висловитися в пресі, може тривати роками. До тих пір, поки не зміниться політична ситуація у Британії”, – сказала вона.

4 березня минулого року Сергія Скрипаля та його доньку Юлію знайшли в непритомному стані на лавці в сквері в Солсбері. Вони отруїлися нервово-паралітичним газом, після чого впали в стан коми. Лондон звинуватив у трагедії Москву і назвав імена передбачуваних винуватців – Олександра Петрова та Руслана Боширова. Росія відкидає всі звинувачення Великобританії.

Нагадаємо, екс-полковник ГРУ Сергій Скрипаль, якого отруїли російські шпигуни в британському Солсбері, привітав рідних з Днем Перемоги.

Як повідомлялося, колишній полковник ГРУ Сергій Скрипаль, якого спробували отруїти в Солсбері російські спецслужби, так чи інакше співпрацював з розвідслужбами чотирьох держав.

Джерело: Народна Правда
загрузка...