Sea Breeze-2019: прикордонники розкрили всі подробиці грандіозних навчань

У минулому році партнери України з 19 країн у складній військово-стратегічній обстановці показали підтримку нашій країні

Sea Breeze-2019: прикордонники розкрили всі подробиці грандіозних навчань
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Вже наступного тижня, 1 липня, в Україні стартують українсько-американські навчання “Sea Breeze-2019”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби.

Loading...

Традиційно навчання проходитимуть як на морі, так і на суші, у повітрі та навіть під водою.

Що нового

В цьому році відпрацюють річковий елемент. За легендою навчань, ворог спробує заблокувати вихід до моря з річки Дунай. Корабельно-катерний склад Морської охорони (сили Морської охорони Держприкордонслужби) повинен супроводжувати транспортні цивільні судна через гирло Дунаю до Чорного моря.

Крім того, за словами начальника Регіонального управління морської охорони Олега Костура, планується спільно з румунськими колегами провести міжнародні навчання на річці Дунай.

Sea Breeze-2019: прикордонники розкрили всі подробиці грандіозних навчань

“Також ми запланували з представниками берегової охорони Грузії – під час їх візиту до порту Одеси – проведення спільних тренувань-навчань, це стосується суто несення прикордонної служби”, – додав він.

У морському компоненті в ході навчань заплановано артилерійські стрільби, висадки оглядових груп. У спеціалізованих водолазних тренінгах вперше візьмуть участь представники прикордонного підрозділу «Дозор».

Нагадаємо, Sea Breeze-2018 завершили в Одеській області 21 липня. У минулому році партнери України з 19 країн у складній військово-стратегічній обстановці показали підтримку нашій країні. В ході навчань екіпажі кораблів пройшли близько 2,5 тисяч миль, а авіатори здійснили понад 200 польотів з нальотом близько 105 годин. Морські піхотинці виконали понад чотирьох сотень стрибків з парашутом, половина з них — вночі, 60 — на воду. Більше 70 годин провели під водою дайвери.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...