У Грузії поновилися антиросійські протести

Мітингарі висунули владі дві умови

У Грузії поновилися антиросійські протести
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Ввечері у понеділок, 25 червня, у Грузії поновилася антиросійська акція протесту біля будівлі парламенту в Тбілісі – на вулиці вийшли тисячі протестуючих.

Учасники акції висунули дві основні вимоги владі, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Sputnik Грузія.

Люди наполягають на відставці міністра внутрішніх справ Грузії Георгія Гахарія через силовий розгін демонстрації в ніч на 21 червня.

Друга вимога – звільнити всіх затриманих під час попередніх мітингів у Грузії.

Протестувальники включили патріотичні пісні, та час від часу виступають громадські активісти. На проспекті встановлені кілька палаток та колаж із зображеннями журналістки, яка втратила око від гумової кулі під час розгону акції протесту. Крім того, там встановили фігуру глави МВС Гахарія з “вирваним оком”.

Також третій день триває голодування шістьох активістів під будівлею грузинського парламенту. Одній з голодуючих стало погано, її госпіталізовано.

Нагадаємо, 20 червня у Грузії відбулися масові протести – учасники акції протесту в Тбілісі увірвалися в будівлю парламенту Грузії.

Нагадаємо також, у Тбілісі на світанку 21 червня після декількох годин сутичок, застосування сльозогінного газу, гумових куль та водометів силовики завершили операцію з розгону акції протесту.

Джерело: Народна Правда