Український борець Хоцянівський завоював бронзу на Європейських Іграх

Збірна України виграла першу медаль з боротьби на Європейських Іграх.

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Олександр Хоцянівський виграв для України першу медаль в розділі боротьба на Європейських Іграх 2019.

Loading...

Олександр Хоцянівський виграв першу медаль для України на турнірі ІІ Європейських ігор-2019 з боротьби, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Український борець вільного стилю Олександр Хоцянівський (вагова категорія до 125 кг) здобув бронзову медаль других Європейських Ігор в Мінську (Білорусь).

У дуелі за третє місце 28-річний уродженець Донецька переміг представника Туреччини Фатіха Ясарлі з мінімальним рахунком 2:1.

Ще два представники України Тарас Маркович (до 57 кг) і Василь Михайлов (до 74 кг) свої втішні сутички програли. Маркович поступився турку Атлі Сулейману (9:12), а Михайлов – спортсмену з Азербайджану Хаджімураду Гаджиєву.

Завтра, 27 червня, за медалі поборються ще чотири українських борця вільного стилю.

Європейські Ігри-2019: розклад виступів українців

Збірна України з баскетболу успішно стартувала на Європейських Іграх.

Збірну України бурхливими оваціями зустріли на Європейських Іграх в Мінську.

Українка Дар’я Білодід завоювала перше золото для України на Європейських Іграх.

Український дзюдоїст Георгій Зантарая виграв на Європейських Іграх золото для України.

Джерело: Народна Правда