ДБР перевіряє суддю, що володіє “навичками телепортації”: подробиці

Екс-главу суду підозрюють у розтраті коштів та службовому підробленні

ДБР перевіряє суддю, що володіє “навичками телепортації”: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Державне бюро розслідувань переслідує екс-главу суду, який одночасно “перебував” у зоні АТО, Києві та Славуті.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ухвалу Хмельницького міськрайонного суду, територіальне управління ДБР підозрює колишнього голову Славутського міськрайонного суду Юрія Мацюка у привласненні, розтраті коштів та службовому підробленні.

За даними досудового розслідування, протягом серпня-жовтня 2017 року голова суду Мацюк спільно з іншими невстановленими співробітниками суду вносили завідомо неправдиві відомості у табелі обліку використання робочого часу.

Під час перебування Юрія Мацюка на посаді голови  Славутського міськрайонного суду, у серпні 2017 року, його було відправлено у зону АТО, де він нібито перебував до 21 жовтня 2017 року.

Водночас, згідно з даними Єдиного державного реєстру судових рішень, суддя Мацюк 3-6 жовтня і 17-18 жовтня 2017 року виносив рішення та ухвали.

За інформацією баз ПрАТ «Київстар», ДБР з’ясувало, що вранці 6 жовтня 2017 року Мацюк перебував у селі Цвітоха Славутського району, а ближче до обіду – у Києві.

Вища рада правосуддя звільнила Юрія Мацюка з посади судді Славутського міськрайонного суду Хмельницької області «у зв’язку з поданням заяви про відставку» 5 червня 2018 року.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА розповідала, що Державне бюро розслідувань проводило обшуки в Міноборони для доведення закупівлі майна за завищеними цінами.

Джерело: Народна Правда