Клімкін відповів президенту, чому дозволив собі самоправство

Він наполягає, що такий напрямок ноти знаходиться в компетенції Міністерства закордонних справ

Клімкін відповів президенту, чому дозволив собі самоправство
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що його відомство мало повноваження без погоджень з президентом направляти відповідь на російську ноту щодо суду над полоненими українськими моряками.

Про це Він сказав в коментарі “Українській правді“, реагуючи на обурення президента Володимира Зеленського, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

“Звичайно, всі повноваження сформулювати таку ноту у нас як у Міністерства закордонних справ України. Ця нота була в рамках нашого спілкування і нашого судової справи з міжнародного трибуналу”, – запевнив міністр.

За його словами, українська нота фіксує лише міжнародно-правову позицію України, не містить жодних політичних моментів і принципово нових питань.

“Додаткового погодження в цьому контексті, оскільки МЗС уповноважена вести цю справу, і міжнародного трибуналу, і по іншим судам, нам не потрібно. І це наша позиція”, – сказав Клімкін.

Він наполягає, що такий напрямок ноти знаходиться в компетенції Міністерства закордонних справ.

Глава МЗС підкреслив, що нота вимагає від Росії виконання рішення міжнародного трибуналу по звільненню українських моряків.

Відповідаючи на питання, чи було особисте ставлення міністра до президента причиною не радитися з Зеленським, Клімкін зазначив, що “не коментує емоції”, однак додав:

“Я бачу, що у мене є і тактичні, і стратегічні розбіжності з питань протидії російській агресії… Тому в цих умовах я не вважаю можливим більше допомагати”

Також він сказав, що може обговорити з президентом сформоване непорозуміння, “якщо він захоче”.

Нагадаємо, раніше Зеленський відхрестився від головної передвиборчої обіцянки – на зустрічі з бізнес-спільнотою в Києві заявив, що податок на виведений капітал поки що вводити не варто.

Нагадаємо також, раніше спікер Андрій Парубій під час Міжнародного форуму VIA Carpatia 2019 звернув увагу на деяке неспівпадіння між публічним «образом» президента України Володимира Зеленського та його способом життя.

Також нещодавно стало відомо, що Володимир Зеленський “пожартував” – за словами представника президента Володимира Зеленського в Кабміні Андрія Геруса зниження цін на комунальні послуги для українців не буде.

Джерело: Народна Правда
загрузка...