Нефьодов вирішив набирати прикордонників по контракту: що відомо

Нововведення потрібні для ефективної роботи митниці.

Нефьодов вирішив набирати прикордонників по контракту: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Митну систему в Україні потрібно перевести на контрактну систему роботи.

Про це заявив переможець конкурсу на голову нової Державної митної служби Максим Нефьодов в інтерв’ю Радіо Свобода, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Я прихильник того, щоб перевести митницю на контрактну систему роботи. А не так, як зараз у держслужбі – людина влаштовується і передбачається, що він працює там довічно, до пенсії”, – заявив Нефьодов.

Голова нової Державної митної служби підкреслив, що це може бути короткостроковий контракт, який при необхідності переходить у трирічний, п’ятирічний і так далі.

За його словами, в організації роботи митниці слід не тільки впроваджувати нові ідеї, але і користуватися раніше одержаним досвідом.

“Вже існує величезна кількість планів щодо реформування митниці, складених і попереднім Міністерством фінансів під керівництвом Олександра Данилюка, і під керівництвом нинішнього міністра Маркарової”, – зазначив він.

Нефьодов також додав, що вже існує великий проект, розроблений американською митницею, який представлений на розгляд Кабміну.

Нагадаємо, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов — один із реформаторів сучасного Кабміну. Заснована його командою система Prozorro дозволила зробити державні закупівлі відкритими і завдяки відкритим торгів заощадити мільярди доларів, які до цього розкрадалися через недобросовісні тендери.

Джерело: Народна Правда