Помер президент Тунісу – ЗМІ

Ес-Себсі був президентом Тунісу з кінця 2014 року.

Помер президент Тунісу – ЗМІ
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У четвер 27 червня помер президент Тунісу Беджі Каїди Ес-Себсі у віці 92-х років.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Daily Sabah.

Loading...

Эссебси “серйозно захворів і був переведений у військовий госпіталь в Тунісі”, – повідомлялося на сторінці президента у Facebook раніше в четвер.

Незабаром після цього ключовий радник Фірас Гефрех сказав в Twitter, що президент перебуває в «критичному стані».

Помер президент Тунісу – ЗМІ

Цю заяву було зроблено після того, як у Тунісі в результаті двох нападів смертників вбили поліцейського і поранено вісім осіб.

Эссебси, перший президент країни, обраний демократичним шляхом, прийшов до влади в 2014 році, через три роки після повстання «арабської весни», повалив давнього диктатора Зін аль-Абідіна Бен Алі і викликав повстання в кількох арабських країнах.

Раніше ЗМІ повідомляли, що президента Тунісу доставили у військовий госпіталь із-за серйозного захворювання. Ес-Себсі вже госпіталізували раніше минулого тижня.

Нещодавно він оголосив, що він не буде брати участь у президентських виборах у листопаді, так як країною повинен керувати більш молодий чоловік.

Нагадаємо, в суботу, 7 липня 2018 року, 159 українських туристів, які застрягли в Тунісі, повернулися в Україну чартерним рейсом компанії SkyUP Airlines. Люди повинні були вилетіти додому ще в середу, 4 липня.

Джерело: Народна Правда
загрузка...