Російські пропагандисти придумали новий фейк про Україну: що на цей раз

Пропагандистський ресурс поширив коментар якоїсь громадянки Росії Ольги Кубари, яка стала свідком інциденту

Російські пропагандисти придумали новий фейк про Україну: що на цей раз
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російські ЗМІ стверджують, що українців виселили з популярного готелю в Греції, тому що їх діти нібито напали на російськомовних хлопців.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Пропагандистський ресурс MK.ru поширив коментар якоїсь громадянки Росії Ольги Кубари, яка стала свідком інциденту. Пост туристки в Facebook станом на 13:00 четверга, 27 червня, недоступний.

Як пише видання, жінка нібито відпочивала в готелі зі своєю сім’єю, а поверхом вище розташувалася група українських туристів. За словами Кубари, вони бігали і розмахували прапорами України, а потім їхні діти почали нападати на російських хлопців через те, що вони говорили російською мовою.

“Бігали і розмахували українськими прапорами, нацьковували дітей на наших (натовп оскаженілих “сиріт х*роїв ато” на двох малюків п’яти і шести років!) тільки тому, що ми говорили по-російськи”, – стверджувала в стилі пропаганди Кремля жінка.

Після цього адміністрація закладу нібито поставила українцям вимогу залишити готель.

Російські пропагандисти придумали новий фейк про Україну: що на цей раз

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські ЗМІ поширили фейкову новину про вбивство колишнього помічника голови «ДНР» Дениса Пушиліна – Олександра Лаврентьєва.

Джерело: Народна Правда