Брехня та маніпуляції: Путін розповів, як бачить ідею лібералізму

Путін розкритикував дії Ангели Меркель, яка погодилася прийняти мільйон сирійських біженців

Брехня та маніпуляції: Путін розповів, як бачить ідею лібералізму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Мігранти можуть безкарно вбивати, грабувати і ґвалтувати, тому що їх права як мігрантів захищені, – саме так ліберальну ідею прокоментував російський президент Володимир Путін.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, у своєму інтерв’ю Financial Times, Путін розкритикував дії канцлера Німеччини Ангели Меркель, яка погодилася прийняти мільйон сирійських біженців.

На думку президента РФ, ліберали останні десятиліття диктували свою волю світу, але допустили серйозні помилки.

«Ліберальна ідея припускає, що нічого не потрібно робити. Що мігранти можуть безкарно вбивати, грабувати і ґвалтувати, тому що їх права як мігрантів захищені. Ліберальна ідея застаріла. Вона вступила в протиріччя з інтересами переважної більшості населення», – прокоментував Путін дії Меркель.

Він також вважає, що президент США Дональд Трамп, навпаки, вступив обдумано: «Президент США Дональд Трамп, навпаки, намагається зупинити потік мігрантів і наркотрафіку з Мексики».

Зазначимо, доволі цікаву заяву Путін зробив на фоні рішення про видачу російських паспортів громадянам окупованих територій Донбасу. 14 червня близькі до МВС джерела відзначали, що отримати російський паспорт вже можна в двох тимчасових пунктах пропуску на російсько-українському кордоні. Поки відомо про схвалення заяв на видачу паспортів для 1 200 жителів Донбасу.

Як повідомлялося раніше, Росія видає паспорти на окупованій Донецькій області з метою використання нових громадян у військових конфліктах, як зброю.

Джерело: Народна Правда