Будівництво стіни Яценюка проінспектували з повітря: що відомо

За словами заступника голови ДПСУ, лише в Харківській області вже облаштовано понад десяток опорних пунктів, розгорнуті комплекси відеоконтролю, та встановлена сигналізація

Будівництво стіни Яценюка проінспектували з повітря: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян спільно з заступником голови Державної прикордонної служби Олегом Бляшенко проінспектував будівництво оборонних споруд на кордоні із Російською Федерацією з борта вертольоту.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на дані у прес-служби ДПСУ.

Loading...

Прикордонники ознайомили Трояна з ходом робіт на ділянці відповідальності Східного регіонального управління, а також показали ділянку кордону, де наразі тривають роботи з інженерно-технічного облаштування.

За словами Бляшенко, лише в межах Харківської області вже обладнано більше 10 опорних пунктів, розгорнуто 4 комплекси відеоконтролю та сигналізації. А в межах Чернігівської, Харківської та Луганської областей викопано понад 300 км ровів, прокладено більше 300 км рокадних доріг та контрольно-слідової смуги.

“У 2019 році для реалізації Плану інженерно-технічного облаштування українсько-російського, українсько-молдовського кордону та територій, прилеглих до адмінкордону з окупованим півостровом Крим з бюджету профінансовано 123 млн грн (30 % від передбачених на 2019 рік коштів) “, – резюмував Троян.

Зазначимо, загальна протяжність контрольованої суходільної ділянки українсько-російського кордону становить понад півтори тисячі км.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ворог застосував проти ЗСУ на Донбасі надпотужну 152-мм артилерію.

Джерело: Народна Правда