Через Трампа Twitter почне приховувати сумнівні коментарі політиків

Це допоможе усунути конфлікт інтересів між громадськістю і публічними політиками

Через Трампа Twitter почне приховувати сумнівні коментарі політиків
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Висловлювання президента США Дональда Трампа у Twitter, які часто підпадали під порушення політики сервісу, змусили адміністрацію соціальної мережі розробити спеціальні повідомлення для твітів політиків, текст яких порушує правила соцмережі, але має суспільну значимість.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це компанія повідомила у своєму мікроблозі.

Зазначається, що у Twitter вводиться спеціальне повідомлення про те, що даний твіт порушує правила користування сервісом, однак соцмережа вирішила не видаляти його, так як він може представляти суспільний інтерес.

Планується, що це допоможе усунути конфлікт інтересів між громадськістю і публічними політиками. Багато в чому це рішення було спровоковане Дональдом Трампом, чиї висловлювання в Twitter часто суперечили політиці сервісу.

За правилами соцмережі, такі висловлювання мали б бути видалені, але це стало б втручанням сервісу в державну політику. В результаті було прийнято рішення про створення окремої категорії акаунтів.

«В силу своїх посад лідери мають потужний вплив та іноді говорять речі, які можна вважати суперечливими або які викликають суперечки. Одна з ключових функцій нашого сервісу – надання майданчика, де люди можуть відкрито, публічно відповісти своїм лідерам і закликати їх до відповідальності за свої слова», – пояснили у Twitter.

Нововведення стосуватиметься лише представників урядів або кандидатів на державну посаду, чиї акаунти мають понад 100 тисяч підписників.

Разом із тим, публікації, які містять погрози або заклики до насильства будуть одразу видалятися.

У той же час публікації, які помічені спеціальним повідомленням рідше з’являтимуться в стрічках користувачів або зовсім не відображатися в пошуку по постах Twitter.

Нагадаємо, раніше сервіс мікроблогів Twitter заблокував два аккаунта, пов’язаних з 12 громадянами Російської Федерації, яких підозрюють у втручання у вибори в США в 2016 році.

Джерело: Народна Правда