Інтерв’ю Путіна стривожило українців: у чому річ

На тривожний момент вказала Іванна Климпуш-Цинцадзе

Інтерв’ю Путіна стривожило українців: у чому річ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Віце-прем’єр міністр з європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе назвала інтерв’ю британського видання Financial Times з президентом РФ Володимиром Путіним “дуже тривожним”.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це Климпуш-Цинцадзе написала у Twitter.

Loading...

Віце-прем’єр міністр з європейської інтеграції звернула увагу, що у розмові із главою країни агресора обійшли мовчанням такі болючі теми, як агресія проти України, анексія Криму, катастрофа MH17.

“Дуже тривожне інтерв’ю Financial Times з Путіним про “все”, але без згадок про триваючу агресію проти України, Крим, MH17, політв’язнів і військовополонених. Або це нове “нормально” – забути про незручні істини, щоб мати приємну бесіду з диктатором”, – написала Климпуш-Цинцадзе.

А тим часом висловлювання президента Росії Володимира Путіна на саміті G20 в Осаці, що “ліберальна ідея застаріла” отримало різку критику з боку президента Європейської Ради Дональда Туска – “Той, хто стверджує, що ліберальна демократія є застарілою, також стверджує, що свободи застарілі, верховенство права застаріле і права людини застарілі”, – заявив він.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...