В Естонії подумують про вихід із ПАРЄ через повернення Росії

За думкою голови МВС Естонії, таке ставлення організації до країни-агресора красномовно показує, як ці ж інституції будуть реагувати на можливу війну із країнами Балтії

В Естонії подумують про вихід із ПАРЄ через повернення Росії
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Таллінну варто було б розглянути можливість припинення членства Естонії в Парламентській асамблеї Ради Європи через безумовне відновлення повноважень делегації Російської Федерації.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, таку думку висловив міністр внутрішніх справ Естонії Март Хельме в інтерв’ю місцевому виданню Postimees.

“Західній Європі необхідно надіслати потужний сигнал, що державно-правовий нігілізм є неприйнятним. Естонія має припинити участь в ПАРЄ і співпрацювати з країнами Східної Європи, які одноголосно або в більшості голосували проти повернення делегації РФ”, – підкреслив міністр.

За його словами, таке рішення, ухвалене щодо країни, яка здійснила військове вторгнення одразу у дві держави-члени Європейської ради, показало, якою буде реакція європейських інститутів на можливу агресію стосовно країн Балтії.

“Буде осуд і символічне покарання, яке скасують через п’ять років, щоб зберегти діалог з агресором”, – переконаний естонський політик.

Нагадаємо, раніше автор доповіді щодо повноважень делегації Російської Федерації, представник Великобританії Роджер Гейл заявив, що повноваження РФ будуть знову оскаржені восени.

Джерело: Народна Правда