Газпром вирішив прокласти “Північний потік-2” в обхід Данії

Газопровід може пройти через міжнародні води

Газпром вирішив прокласти “Північний потік-2” в обхід Данії
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Газопровід «Північний потік-2» не буде проходити через територіальні води Данії.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “DW”, компанія-оператор Nord Stream 2 AG не прокладатиме газопровод по основному маршруту через територіальні води Данії південніше острова Борнхольм.

Голова Nord Stream 2 AG Маттіас Варніг заявив, що компанія зобов’язана зробити такий крок, «оскільки за два роки, що минули після подачі заявки, уряд Данії не продемонстрував жодних ознак до прийняття рішення».

Як вказується в повідомленні, у компанії є ще два альтернативних маршрути, які повинні пройти північно західніше і південно-східніше острова, відповідно. Однак, вони будуть прокладені через міжнародні води і не вимагають отримання дозволу від МЗС Данії.

Глава “Газпрому” Олексій Міллер раніше заявив, що навіть якщо не вдасться отримати дозвіл від Данії, будівництво “Північного потоку-2” буде завершено, як і планувалося до кінця 2019 року.

Нагадаємо, у “Нафтогазі” запропонували уряду Німеччини призупинити реалізацію російського газопроводу «Північний потік-2» в обхід України до того часу, доки РФ не не виконає рішень міжнародних арбітражів у Стокгольмі та Гаазі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...