МОЗ про “легалізацію” канабісу: і не мрійте

Після легалізації медична марихуана в Україні буде використовуватися тільки в медичних цілях

МОЗ про “легалізацію” канабісу: і не мрійте
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Директор центру психічного здоров’я та моніторингу наркотиків і алкоголю МОЗ України Сергій Шум розкрив деталі ймовірної легалізації медичної марихуани в Україні. За словами чиновника, це не зробить її доступною у вільному доступі для всіх бажаючих.

Як передає НАРОДНА ПРАВВДА, про це повідомляє OBOZREVATEL.

Шум пояснив, що часто, говорячи про легалізацію канабісу, прихильники даного кроку маніпулюють поняттями.

“Є декриміналізація, легалізація та медичне вживання. У нас на сьогоднішній день є медичне використання морфіну в паліативній практиці. Але це не означає, що ми легалізували героїн, це зовсім різні речі”, – пояснив посадовець.

За словами представника українського МОЗу, йдеться про медичне використання канабісу  і надання допомоги відповідно до стандартів”, – зазначив він, додавши, що всі  відповідні заходи безпеки, коли йдеться про обіг наркотиків у медичній практиц, вже прописані.

Як наголосив Шум, говорити про легалізацію  марихуани некоректно, оскільки  медичне використання марихуани буде доступне пацієнтам з епілепсією, посттравматичним розладом і хронічним болем.

Нагадаємо, виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун прокоментувала зареєстровану на сайті Верховної Ради петицію з вимогою внести зміни в законодавство – дозволити використання канабісу для лікування.

Джерело: Народна Правда