Їдемо на відпочинок: як правильно підібрати годинник для відпустки

І чоловіки і жінки досі використовують цей модний аксесуар, який в століття цифорвих технологій вже давно перетворився на ознаку статусу, але годинник треба підбирати з розумом для кожної ситуації

Їдемо на відпочинок: як правильно підібрати годинник для відпустки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Що потрібно знати

Годинник – повсякденний аксесуар, але кожна окрема подія вимагає правильного вибору.

Наприклад, якщо ви з сім’єю збираєтесь відпочити на піщаних берегах Туреччини чи Болгарії, або вирішили дертися на гори у Карпатах чи Грузії брати із собою дорожезний Cartier – не найкраща ідея, краще придбати собі в ДЕКА щось водонепроникне, з протиударною функцією, наприклад той же Casio G-Shock.

Loading...

Їдемо на відпочинок: як правильно підібрати годинник для відпустки

Що слід врахувати при виборі

Те, як ви відпочиваєте з сім’єю – вибір кожної людини. Ви можете полюбляти активний відпочинок, або навпаки, надаєте перевагу пасивному лежанню на пляжі. Все це потрібно врахувати, якщо ви не хочете повернутися додому без свого улюбленого годинника. Портал НАРОДНА ПРАВДА зібрав для вас головні моменти, на які слід звернути увагу, якщо ви вирішили придбати собі новенький аксесуар.

  • Активний чи пасивний відпочинок. (Ви плануєте їздити екскурсіями, відвідати усі можливі місця поблизу, а може ще й кінну прогулянку запланували, чи може ви більше полюбляєте полежати на пісочку, засмагнути, а в перервах між обертанням навколо власної осі – остудитися занурившись у прохолодне море, чи басейн)
  • Якому саме типу активного відпочинку ви надаєте перевагу (збираєтесь дертися у гори та їздити на квадроциклах, чи може пірнати у нетрі моря з аквалангом?)
  • Ви збираєтесь відпочивати в готелі, чи самостійно в наметі (це теж дуже важливий момент. Якщо ви не збираєтесь зупинятись в номері пристойного готелю не варто брати з собою непридатний для цього годинник, який, до того ж, буде страшенно шкода загубити, чи розбити)
  • Чи є у вашому номері сейф (якщо у вас в готелі така послуга передбачена, а ви збираєтесь пройти вогонь, воду й мідні труби, але й від вечері в ресторані відмовлятись не збираєтесь – можливо варто взяти із собою одразу два годинники, та використовувати кожен з них відповідно до обставин)

А який в мене взагалі є вибір?

Це теж дуже цікаве запитання. А який у вас стиль? Що ви носите кожного дня? Це якщо ви вирішили придбати повсякденний годинник. А якщо ви захотіли прикупити аксесуар спеціально для певної події – тоді слід врахувати, що при виборі краще тримати в голові, що годинник має пасувати не лише до того одягу, який ви обрали для заходу. Адже статусний аксесуар потім підійде і для інших подій у вашому житті.

Також окремо стоїть вибір подарунку для чоловіка, дружини, або дитини. Тут також, слід враховувати не лише смак людини, якій ви вирішили зробити такий подарунок, а й те, чим вона займається. Одна справа подарувати умовний хронометр від Armani сину на випускний, а зовсім інша, якщо ви підбираєте гаджет для своєї дитини, яка більше зважає не на назву годинника, а на його функціонал, а тому радше обере смарт-годинник від Apple.

Підсумки

Наразі вибір хронометрів – безмежний. Існують як дорогі статусні аксесуари, так і новомодні гаджети, які не лише підкажуть вам час, а ще й підрахуть пульс, простежать за фазами вашого сну, виміряють кількість кроків, які ви проходите на день, та ще багато-багато іншого. Головне при виборі – враховувати рід занять, обставини при яких буде використовуватись годинник, смак, та усе інше, що ми перерахували вище.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...