ЗСУ показали, як відводять зброю від Станиці Луганської

Українські військові відводять бойові машини і важке озброєння на 500-800 метрів

ЗСУ показали, як відводять зброю від Станиці Луганської
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

У мережі з’явилося відео відведення сил ЗСУ в районі Станиці Луганської.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Громадське телебачення Донбасу”, в районі Станиці Луганської вперше почалося синхронне розведення сил.

“За умовами Рамкової угоди, підписаної у вересні 2016 року в Мінську, сторони повинні створити буферну зону протяжністю два кілометри. Це необхідно для ремонту пішохідного моста на КПВВ “Станиця Луганська”, – йдеться в повідомленні.

Міст є єдиним місцем з’єднання між окупованою Луганщиною і рештою території України. Місцеві жителі сподіваються на швидкий ремонт моста і настання миру.

“Сьогодні рух людей тут звичайний. Одні йдуть за пенсією, інші – до родичів. Всі чекають на припинення бойових дій і сподіваються на ремонт моста”, – свідчать очевидці.

Українські військові відводять бойові машини і важке озброєння на 500-800 метрів.

За умови повного розведення сил і озброєння в Станиці Луганській, новий пішохідний міст зможуть побудувати за півтора-три місяці. На це Червоний хрест вже виділив 60 мільйонів євро.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в зоні проведення Операції Об’єднаних сил на окупованому Росією Донбасі від моменту інавгурації Володимира Зеленського, загинуло 10 українських бійців, ще 75 було поранено.

Джерело: Народна Правда
загрузка...