Рада знову спробує звільнити Клімкіна: перші подробиці

Про це розповіла Ганна Гопко

Рада знову спробує звільнити Клімкіна: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Стало відомо, що у понеділок, 1 липня у комітеті Верховної Ради України з закордонних справ буде розглянуте питання про звільнення голови Міністерства закордонних справ України Павла Клімкіна.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Громадське.

Loading...

Інформацією про це поділилася глава комітету, депутат Ганна Гопко.

Вона розповіла, що окрім звільнення Клімкіна, буде розглянуте питання про призначення Вадима Пристайка на посаду глави МЗС України.

Також у комітеті Верховної Ради України з закордонних справ планують обговорити ситуацію в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Зазначимо, 17 травня міністр закордонних справ України Павло Клімкін написав заяву про свою відставку. Комітет Ради підтримав звільнення Клімкіна з посади глави МЗС. Проте 6 червня Верховна Рада не підтримала звільнення Павла Клімкіна.

Нагадаємо, Павло Клімкін порадив не шукати логічних виправдань поверненню Росії в ПАРЄ , оскільки це ніяк не пов’язане з можливістю звільнення українських полонених. Він закликав українців не “вестися” на поширення заяв про розмін між Європою та Росією – начебто через повернення Росії в ПАРЄ можливе звільнення українських в’язнів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...