В Чорне море увійшов американський корабель, напханий надсучасною зброєю

Корабель візьме участь в багатонаціональних військово-морських навчаннях Sea Breeze 2019, що розпочинаються 1 липня

В Чорне море увійшов американський корабель, напханий надсучасною зброєю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

В суботу, 29 червня, після проходження протоки Босфор у Чорне море увійшов американський ракетний есмінець USS Carney, який несе на своєму борту крилаті ракети Tomahawk з дальністю дії 1,6 тис. км.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

Есмінець ВМС США, що йде Чорним морем, повинен в неділю прибути до Одеси, щоб взяти участь в багатонаціональних військово-морських навчаннях Sea Breeze 2019 – вони стартують 1 липня біля берегів України.

Carney почав свій візит в Чорне море з метою зміцнення регіональної стабільності на морі та участі в навчаннях Sea Breeze 2019”, – йдеться в повідомленні 6-го оперативного флоту ВМС США.

Есмінець оснащено системою протиракетної оборони Aegis – Carney разом з есмінцями ВМС США Donald Cook, Porter і Ross   на постійній основі розміщується в Європі на іспанській військово-морській базі в Роті.

Нагадаємо, в Одесу для участі в міжнародних навчаннях Sea Breeze 2019 направляється високошвидкісне десантне судно США USNS Yuma (T-EPF-8). Судна типу JHSV є багатоцільовими, вони призначені для роботи в мілководних портах та фарватерах. Можуть здійснювати гуманітарні місії, перекидання військ, вантажів та військової техніки. Здатны розміщувати на своєму борту піхотний батальйон або інші підрозділи середнього розміру зі штатною технікою, включно з танками M-1 Abrams.

Раніше повідомлялося, що вже наступного тижня, 1 липня, в Україні стартуютьукраїнсько-американські навчання “Sea Breeze-2019”.

Нагадаємо, Sea Breeze-2018 завершили в Одеській області 21 липня. У минулому році партнери України з 19 країн у складній військово-стратегічній обстановці показали підтримку нашій країні. В ході навчань екіпажі кораблів пройшли близько 2,5 тисяч миль, а авіатори здійснили понад 200 польотів з нальотом близько 105 годин. Морські піхотинці виконали понад чотирьох сотень стрибків з парашутом, половина з них — вночі, 60 — на воду. Більше 70 годин провели під водою дайвери.

Джерело: Народна Правда
загрузка...