За навчання нігерійських дітей дозволять платити пластиком

Школи беруть плату за навчання дітей пластиковими пляшками

За навчання нігерійських дітей дозволять платити пластиком
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У нігерійському місті Лагос школа почала приймати пластикові пляшки як оплату за навчання дітей. Це стало можливим завдяки співпраці з екологічною некомерційною організацією ACI.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на CNN.

Loading...

Так, щорічне навчання в школі коштує 18 тис. найр (близько $50) і для багатьох жителів це великі гроші. Завдяки екологічному некомерційним проектом ACI тепер можна оплатити навчання за допомогою пляшок. 200 кг оцінюються в $11. Це половина суми вартості семестру.

“Куратор дочки познайомив мене з цією програмою в минулому році, і я приєдналася до акції, бо знала, що це позбавить мене від додаткових витрат на оплату школи. Програма дозволила мені витратити гроші на шкільну сумку, нову пару взуття і книги для дочки”, — розповіла мати чотирьох дітей, яка бере участь у цьому проекті.

Повідомляється, що в цілому в Нігерії вже п’ять шкіл приймають пластикові пляшки як плату за навчання. За словами засновника ACI (Africa Cleanup Initiative) Алекса Ахигбе, програма допомагає здобувати освіту більше тисячі дітей.

Нагадаємо, у Молдові в результаті «лікування» від корости та педикульозу загинуло п’ятеро дітей. Міністр охорони здоров’я Молдови Алла Немеренко розповіла про п’ять смертельних випадків серед дітей в результаті неправильного лікування, ще чотирьох госпіталізували у важкому стані.

Також, вчені з Мельбурнського університету (Австралія) в ході свого дослідження прийшли до висновку, що елементи, які містяться в харчовому пластику, є тривожним чинником збільшення кількості новонароджених хлопчиків з дефектами статевих органів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...