Чиновник Міноборони обікрав стратегічне підприємство на мільйони

Оборонному комплексу завдано збитки на суму понад 5 мільйонів гривень

Чиновник Міноборони обікрав стратегічне підприємство на мільйони
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Посадовець винайшов схему для привласнення коштів державного підприємства “Антонов”.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-центр СБУ, співробітники Служби безпеки України викрили протиправну схему привласнення коштів державного підприємства “Антонов”, до якої причетний посадовець Міністерства оборони України.

За даними спецслужби, полковник одного з військових представництв Міноборони організував механізм розкрадання та привласнення коштів державного підприємства “Антонов”. Оборудка відбувалася через укладання фіктивних цивільно-правових угод на надання послуг з проведення робіт щодо визначення технічного стану літаків, які прибували на ремонт. Але насправді жодні перевірки не здійснювалися, а літаки передавали замовнику з підробленими сертифікатами безпеки, що могло призвести до аварійних ситуацій та людських жертв.

Унаслідок протиправних дій зловмисника стратегічному підприємству оборонного комплексу завдано збитки на суму понад 5 мільйонів гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Служба безпеки України доправила звільненого з полону бойовиків громадянина України, дезертира Дмитра Великого до військової прокуратури.

Джерело: Народна Правда