Дві партії-аутсайдери отримали можливість потрапити у Раду: нове опитування

Точно мають намір голосувати 46% українців

Дві партії-аутсайдери отримали можливість потрапити у Раду: нове опитування
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

До Верховної Ради можуть пройти сім політичних партій.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Інтерфакс-Україна”, при проведенні виборів наступної неділі, до Верховної Ради могли б потрапити сім політичних партій.

Як свідчать результати ролінгового дослідження, проведеного Центром “Соціальний моніторинг” та Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка,”Слугу народу” готові підтримати 43,2% респондентів серед тих, хто визначився і голосуватиме, “Опозиційну платформу – За життя” – 12%, ВО “Батьківщина” – 9,4%, “Голос” – 8,3%, “Європейську солідарність” – 8,2% опитаних.

З урахуванням похибки вибірки також мають шанси подолати прохідний бар’єр 5% партія “Сила і честь” із підтримкою 4,1% голосів та “Громадянська позиція” – 3,9% респондентів.

Водночас “Опозиційний блок – Партію миру та розвитку” готові підтримати 2,2% тих, хто визначився і має намір голосувати, за Радикальну партію Олега Ляшка готові голосувати 2,1%, ВО “Свобода” набирає 1,8% підтримки, “Українська стратегія Гройсмана” отримує 1,6% підтримки, “Об’єднання “Самопоміч” – 1,2%.

Решта партій набрала б менше ніж 1% голосів респондентів.

Якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі, то 46% опитаних заявили, що точно мають намір голосувати, а 37,7% – швидше мають намір голосувати, 6,6% точно не голосуватимуть і ще 6% швидше не голосуватимуть.

Нагадаємо, раніше стала відома кількість українців, які 21 липня голосуватимуть на позачергових виборах до Верховної Ради України в іншому місці.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...