Масове отруєння: кількість постраждалих дітей у таборі під Миколаєвом виросла до 40

В таборі "Салют" в Коблево відпочивали 114 дітей з числа обдарованих, сиріт і дітей учасників АТО  з Кам'янця-Подільського

Масове отруєння: кількість постраждалих дітей у таборі під Миколаєвом виросла до 40
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Кількість дітей, що отруїлися у заміському дитячому таборі “Салют”, що в селі Коблево Миколаївської області, зросло до 40. У всіх дітей виявлено кишкову паличку. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це  йдеться у повідомленні на сайті управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА.

Loading...

Як відомо, перші симптоми нездужання діти відчули у неділю, 30 червня – тоді захворіли 30 дітей, на ранок 1 липня стало відомо про ще 10 захворілих.  Дітей оглянув лікар-інфекціоніст, який  забезпечив госпіталізацію 16 дітей у стані середньої важкості  у відділення Березанської ЦРЛ.

В таборі “Салют” в Коблево відпочивали 114 дітей з числа обдарованих, сиріт і дітей учасників АТО  з Кам’янця-Подільського. Поїздку оплатила Кам’янець-Подільська міськрада за рахунок міського бюджету.

В Миколаївській ОДА пообіцяли направити до табору спеціальну комісію управління охорони здоров’я облдержадміністрації та департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Нагадаємо,  нещодавно у селі Бузівка Жашківського району після святкування у кафе госпіталізували 12 осіб, троє з яких діти. Постраждалим поставили діагноз  “гостра харчова токсикоінфекція середнього ступеня тяжкості”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...