Медики розповіли, які фрукти збережуть вам пишну шевелюру

Вживання п'яти плодів допоможе поліпшити волосяний покрив

Медики розповіли, які фрукти збережуть вам пишну шевелюру
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Фахівці розповіли, які фрукти найоптимальнішим чином впливають на волосся.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Newsyou”, названі п’ять фруктів, які здатні зупинити випадіння волосся.

1. Папайя. Найціннішим будівельним білком у нашому організмі є колаген. Організм створює його за рахунок з’єднання певних амінокислот, які зазвичай містяться в продуктах типу яловичини, курки, риби, яєць та молочних продуктів. Але цей процес також потребує вітаміну C в якості ключового інгредієнта, а високий вміст цього вітаміну фіксується в папайї. Також в цьому фрукті багато кальцію, втрата якого пов’язана з випаданням волосся.
2. Ананаси. Багато людей чули про вплив вільних радикалів — нестабільних атомів, які утворюються в нашому організмі і можуть пошкодити клітини, викликаючи хвороби і старіння. Вони наносять шкоду волосяним фолікулам, і особливо вразливі перед їх впливом люди середнього і старшого віку. Для боротьби з вільними радикалами потрібні антиоксиданти, якими дуже багаті ананаси.

3. Персики. Для збереження здорового волосся наша шкіра голови має добре зволожуватися. На голові шкіра містить потові залози, що виробляють шкірне сало, яке змащує кінчики волосся по мірі їх зростання. При нестачі зволоження шкіри голови починає страждати. Персики багаті вітамінами A і C, це прекрасні природні зволожувачі.

4. Ківі. Ці фрукти містять дуже хороші показники вітамінів А, Е і флавоноїдних антиоксидантів типу бета-каротину, лютеїну і зеаксантину. Крім того, у ківі багато вітаміну C, необхідного для виробництва колагену, а також жирних кислот Омега-3, які забезпечують зволоження. Нарешті, ківі багаті міддю, яка допомагає волоссю зберегти їх природний колір і захищатися від сивини.
5. Яблука. Вони містять вітаміни A, B і C, вкрай необхідні для збереження здоров’я шкіри голови і запобігання появи лупи. В яблуках також безліч антиоксидантів для боротьби з вільними радикалами, а ще у 2002 році японські дослідники довели, що яблучний екстракт забезпечує ріст волосся.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що занадто активне сонце і навантаження на організм у літній період можуть призвести до загострення багатьох хронічних хвороб.

 

Джерело: Народна Правда