У Путіна образилися на Катамадзе: що відомо

Представник Кремля зазначив, що в Росії дуже люблять талановитий грузинський народ

У Путіна образилися на Катамадзе: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков прокоментував відмову грузинської співачки Ніно Катамадзе виступати в РФ.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що відмова грузинської співачки Ніно Катамадзе від виступів в Росії не сприяє відновленню відносин між Москвою і Тбілісі.

Представник Кремля зазначив, що в Росії дуже люблять талановитий грузинський народ і ставляться до нього з великою повагою.

«Вона (Катамадзе — ред.) дуже талановита, але напевно вона багато чого не знає про політику. Якщо вона звернеться, ми можемо їй пояснити», — сказав Пєсков.

Прес-секретар додав, що в Росії «взагалі не готові сприймати дії ультрас, <…> тим більше спрямовані проти наших депутатів», і «не можуть сприймати заяви керівництва Грузії, сповнені русофобства».

22 червня Катамадзе виступила на фестивалі «Усадьба Jazz» в Москві, за що піддалася критиці з боку грузинської громадськості. Пізніше співачка написала в Facebook, що це був її останній виступ в Росії, і висловила підтримку протестуючим в Тбілісі, які вимагають відставки глави МВС Георгія Гахарії. Згодом повідомлення було видалено.

Джерело: Народна Правда