В Україні стартували чергові спільні з НАТО маневри Sea Breeze-2019

Sea Breeze проводяться з 1997 року

В Україні стартували чергові спільні з НАТО маневри Sea Breeze-2019
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Сьогодні, 1 липня, в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, а також в північно-західній частині Чорного моря стартують українсько-американські навчання “Sea Breeze-2019”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Навчання складатимуться з трьох компонент – сухопутної, морської та авіаційної.

В ході брифінгу повідомили, що в сухопутних тренуваннях візьмуть участь понад 800 військовослужбовців, у тому числі 220 із США, 50 – з Молдови і 27 – від Грузії. Україну представлятимуть бійці Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

В Україні стартували чергові спільні з НАТО маневри Sea Breeze-2019
Фото: НАРОДНА ПРАВДА

Також залучать військову техніку. Всього в навчаннях планують взяти участь майже три десятки літальних апаратів (13 літаків і 10 вертольотів від українських збройних сил), 30 кораблів, з яких 10 одиниць корабельно-катерного складу Морської охорони, вертольоти і 2 літаки прикордонної авіації і близько 200 осіб персоналу Держприкордонслужби, американський військово-транспортний літак С-130 «Hercules» і великий протичовновий літак P-8A Poseidon.

Також відомо, що на морі крім українських кораблів та екіпажів будуть тренуватися три корабля від Румунії і по одному кораблю від Сполучених Штатів, Великобританії, Канади, Грузії, Туреччини і Болгарії.

Багатонаціональна група кораблів, в яку входитиме флагманський корабель Морської охорони “Григорій Куроп’ятников”, отримає завдання щодо проведення стабілізаційних дій у кризовому районі.

Як повідомлялося раніше, в цьому році відпрацюють річковий елемент. За легендою навчань, ворог спробує заблокувати вихід до моря з річки Дунай. Корабельно-катерний склад Морської охорони (сили Морської охорони Держприкордонслужби) повинен буде супроводжувати транспортні цивільні судна через гирло Дунаю до Чорного моря.

Джерело: Народна Правда
загрузка...