На керівну посаду в СБУ претендує «справжній полковник» Бунечко – організатор корпоративів і друг Юзіка з «95 кварталу»

На керівну посаду в СБУ претендує «справжній полковник» Бунечко – організатор корпоративів і друг Юзіка з «95 кварталу»
Автор Желізняк Олександр в Новини

Нинішні стрімкі кадрові зміни у вищому керівництві Служби безпеки України несуть серйозний ризик того, що до керівництва спецслужби можуть прийти фігурантів корупційних скандалів. Зокрема, мова йде про полковника бунечко (рос.). Полковника Віталія бунечко (рос.) українські медіа називають людиною Ігоря Коломойського. Його брат В’ячеслав є одним з провідних юристів «Укрнафти», що входить у орбіту інтересів Коломойського. А сам Віталій Бунечко був фігурантом низки корупційних скандалів.

У 2015 році, як писали ЗМІ, в СБУ проти нього навіть було піднято «антикорупційне повстання» чесних співробітників спецслужби.

Loading...

Тоді в ЗМІ потрапило звернення співробітників Головного управління Контррозвідувального захисту економіки (ГУ КЗЭ) до президента України та голови СБУ, в якому вони розповідали історію корупційних діянь «справжнього полковника» Віталія Бунечко – на той момент начальника другого управління ГУ КЗЭ.

У 2015 році його звинувачували в «кришуванні» і отриманні хабарів від ряду державних підприємств, у спробі впливати на тендери «Енергоатому», а також – сприяння російським спецслужбам у розвідувально-підривній діяльності проти України.

Тоді Бунечко перечекав шквал звинувачень у провінції. І в березні 2019 року він вже публічно «засвітився» в інформпросторі як перший заступник начальника Головного управління Служби безпеки України в Донецькій і Луганській областях – начальник 2-го управління.

А можлива причина нинішнього кар’єрного зльоту полковника Бунечко криється, швидше за все, в його особистому знайомстві з представниками «95 кварталу».

Як згадував про Бунечко екс-депутат Верховної Ради Олег Царьов у своєму інтерв’ю сайту «Україна.ру», полковник Бунечко відповідав в СБУ за корпоративи. На корпоративи запрошувався «Квартал 95», і з цієї причини полковник познайомився і потоваришував із Зеленським і його оточенням. «Швидше за все, це єдиний сбушник, якого Зеленський знає особисто», – зазначив він.

А блогер Назар Приходько, коментуючи потенційні призначення Зеленського, зазначає, що Бунечко є знайомим ще одного актора «Кварталу» – Юзіка, в миру Юрія Корявченкова, який зараз балотується від «Слуги народу» у Верховну Раду.

Джерело: Народна Правда
загрузка...